O klubu

O klubu

Členství v Klubu milovníků pralinek zavazuje k mlsání, toho nejlepšího co lze z čokolády vytvořit, čokoládových pralinek. Přidejte se do klubu. Krabička pralinek, kterou každý měsíc pošleme členům, bude výletem do světa čokolády.

Na co se můžete každý měsíc těšit?

  • 9 čokoládových pralinek
  • každý měsíc jiné náplně (3 x 3 degustační příchutě)
  • popis jednotlivých pralinek
  • chuťové kombinace jsou jiné, než v nabídce v obchůdku

Každý měsíc zašleme poštou, na Vámi uvedenou adresu, 9 ks ručně vyrobených pralinek z nejkvalitnějších čerstvých surovin.
Můžete se podívat jak se pralinky vyrábí (obrazem).

Pralinky jsou posílány v druhé polovině měsíce. Pokud jsou hodně teplé dny, čeká se na příznivější počasí. V červenci a srpnu nejsou pralinky vzhledem k teplému počasí rozesílány.

Předplatit si lze 3, 6, nebo 12 čokoládových zásilek.

Objednat pralinky


Historie klubu

V roce 2016 začala klub provozovat skvělá chocolatiérka Klára Frycová z Prahy (Čokoládová cukrárna). Za dobu fungování klubu pod její taktovkou mohli členové ochutnat třeba tyto úžasné speciály: Champagne lanýž, Gin s okurkou, pekanový nugát, Ledový zelený čaj s citronem, cheesecake s levandulí ale i klasiku višeň, mandarinka, černý rybíz, slaný karamel, burák anebo vánoční verze perník s rumem, vanilkový rohlíček, skořice.

V polovině roku 2021 štafetu přebírá Brno, tedy Elena Gabrielová (Pralinky od Lenky). Cítí to jako výzvu a těší se na vytváření dalších báječných kombinací pro mlsné jazýčky. Buďte u toho!