Ráda bych se představila

Dobrý den všem, ráda bych se představila, jsem Lenka, vlastně Elena, ale říkají mi Lenka a tak proto Pralinky od Lenky. Co se tedy děje? Přebírám, v září 2021, po paní Kláře tento projekt a budu se snažit uspokojit vaše mlsné jazýčky pralinkami ze své dílny v Brně. Dlouho jsme přemýšlela co napsat jako první příspěvek, ale myslím, že bude fajn si zopakovat co vám psala paní Klára v čokoládovém balíčku, který se zasílal v červnu. Začtěte se do toho jak vás má všechny ráda a potom už "naskočím" já.

Zde tedy slova paní Kláry:
Vážení čokomilci, jak jistě víte, letos u mě nastaly velké změny, pustila jsem cukrárnu a nechala se zaměstnat a s tím souvisí i změna následující.  Bohužel od září se Vám již  nemohu věnovat a tak jsem za sebe našla náhradu. V Klubu bude pokračovat, paní Lenka, www.pralinky-od-lenky.cz. Je nejlepší pralinkářka, kterou znám, bude se jistojistě o Vaše jazýčky znamenitě starat a rozmazlovat Vás novými kombinacemi, věřím že to bude pro Vás příjemná změna.

Všem přeji krásné nadcházející dny, zdraví a spokojenost. Musím přiznat, že celých 5 let trvání klubu jsem se o Vás ráda starala, Váš zájem mě motivoval vymýšlet novinky a posouvat se dál a moc za to děkuji.

Ráda bych se představila